Controle ziekenhuis

Vanochtend hadden we weer een reguliere controle in het ziekenhuis. Tijdens de echo konden we goed zien hoe groot de jongens al zijn! Ze hebben nu nog wat ruimte over en die gebruiken ze dan ook optimaal, ze zijn zeer actief. Ook qua gewicht zitten ze prima; beide zijn ze op 850 gram!

Wel heb ik het advies gekregen om het nog rustiger aan te doen, zeker na maandagnacht. Dus in overleg met de gynaecoloog is besloten om terug te zakken naar 3 werkdagen van 5-6 uur, zodat ik om de werkdag een rustdag kan houden. Ik heb dit ook op mijn werk besproken en dat was gelukkig geen punt. Zal wel wennen worden, want voor mijn gevoel doe ik het al rustig aan… maar blijkbaar nog niet rustig genoeg. Maar goed, alles voor die twee kleintjes!

405 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Chester and Rosalynns Mommy

    fijn dat het goed gaat!
    en rustig aan doen is niks, ik weet het...ging van 40 uur werken naar volledig thuis zitten...
    succes meid!
    xxx

  • bailey2501

    fijn dat het goed gaat! Rustigaan doen was en is ook niet mijn ding,maar straks zul je merken dat alles vanzelf wat langzamer gaat! Ik doe ook nog steeds alles maar wel slomer haha.

  • jooos

    Goed hoor! Mooi dat t gewicht zo goed gaat. Ik heb ook rustig aan gedaan en beviel met 39.5 van twee zesponders. Das natuurlijk ook geluk, maar jouw gezondheid is zo belangrijk voor hun groei! Hoop dat je lekker zo doorhobbelt en enorm geniet!

  • MamaLinda-79

    Ja, de kleintjes zijn nu het allerbelangrijkst! en jouw gezondheid uiteraard. Fijn dat alles goed is en dat ze goed op gewicht zijn. Geniet van je rustdagen. Verwen jezelf lekker!! Liefs Linda